System Bilberry

Po co stosować dodatkowy system do kontroli oświetlenia, kiedy standardowe oświetlenie spełnia swoje funkcje?

 

Odpowiedź jest bardzo prosta. Dla wygody i oszczędności pieniędzy. Bezprzewodowy system Bilberry pozwala w pełni wykorzystać potencjał LEDowych źródeł światła. Stosując System Bilberry mamy pełną kontrolę nad oświetleniem. Dzięki wbudowanemu czujnikowi natężenia światła, lampy automatycznie dostosowują intensywność świecenia do aktualnie panujących warunków. Dzięki temu znacząco wydłużamy żywotność lampy, a także generujemy dodatkowe oszczędności. System umożliwia łączenie lamp w niezależne strefy, a także kontrolowanie pojedynczych opraw. Wszystkie te funkcjonalności obsługiwane są prostą aplikacją, którą możesz używać nawet na telefonie. Pozwoli to dosłownie uszyć na miarę oświetlenie do indywidualnych potrzeb. Ponadto zaawansowany system monitorowania stanu opraw, zapobiegnie przegrzaniu się lampy lub zawczasu powiadomi nas, gdy lampa zostanie uszkodzona. Wszystko to bez dodatkowych kosztów i kładzenia dodatkowych przewodów.

A jak to się przekłada na użytkownika?

 Po zamontowaniu opraw zapominamy o wszelkich problemach związanych z oświetleniem. Przerzućmy żmudne prace na komputer!

Dzięki wykorzystaniu naszego modułu luksometru system pozwala wykorzystać światło słoneczne wpadające do pomieszczeń przez okna lub świetliki i adaptacyjnie zmniejszać jego natężenie. W ten sposób osiąga się maksymalną oszczędność energetyczną przy jednoczesnym zachowaniu zasad BHP.

Adaptacyjne
ściemnianie
light-bulb (1)_edited_edited.png

System pozwala na sterowanie strefami oświetlenia z wykorzystaniem łatwej w obsłudze aplikacji klienckiej oraz fizycznych sterowników przemysłowych. Trzy proste tryby pracy: manualny, adaptacyjny oraz harmonogram pozwalają Ci uzyskać pełną kontrolę nad swoim systemem oświetleniowym.

Automatyzacja
cogwheel_edited_edited.png

Dzięki naszej platformie IoT instalacja i konfiguracja systemu odbywa się z minimalnym nakładem pracy. Sieć oparta o topologię mesh, zbudowana z dbałością o wysokie bezpieczeństwo przesyłu danych jest solidną i bezawaryjną podstawą naszego inteligentnego systemu oświetlenia.

router_edited_edited.png
Bezprzewodowa platforma IoT

Poprzez wykorzystywanie nowoczesnej technologii LED Chip On Board, funkcji adaptacyjnego ściemniania oraz optymalizacji widma światła redukujemy zużycie energii nawet o 70% w porównaniu do oświetlenia konwencjonalnego, co przekłada się to na zmniejszenie kosztów energii oraz emisji CO2.

Oszczędność 
energii
stats_edited_edited.png

Nasza platforma pozwala na proste i szybkie dostosowanie oświetlenia do potrzeb Twojej firmy. Prosty i intuicyjny interface ułatwi Ci pracę.

Łączenie opraw w strefy
Łączenie opraw w strefy

Ustawienia harmonogramu
Ustawienia harmonogramu

Możliwość dowolnego ustawienia mocy świecenia
Możliwość dowolnego ustawienia mocy świecenia

Łączenie opraw w strefy
Łączenie opraw w strefy

1/3

Adaptacyjna regulacja czyli automatyczne dostosowanie mocy naszych opraw do panujących zewnętrznych warunków oświetleniowych pozwala na wygenerowanie dodatkowych oszczędności.

wyres 1.png
wyres 2.png

Chcesz poznać szczegóły?

Skontaktuj się z nami