Realizacje

Bakalland 

Nasze oświetlenie od 2018 roku oświetla magazyny Bakalandu w Łodzi. 

List intencyjny

Grupa Pietrucha

W firmie Grupa Pietrucha pilotażowo wdrożyliśmy adaptacyjny system regulacji oświetlenia, które działa do dziś i generuje 70% oszczędności energii elektrycznej.

List intencyjny
IMG_9928.jpg

Profilpas Polska

Wymiana opraw sodowych na oprawy ADARA zredukowała moc lamp o 80% przy jednoczesnym zwiększeniu ilości światła, a dzięki sporej liczbie świetlików i systemowi regulacji natężenia światła, rachunki za prąd spadną o 90%.

Hydro Extrusion Poland

Życzeniem klienta było zapewnić na stanowisku montażowym jak największą ilość światła przy jednoczesnym jak najniższym olśnieniu. Dzięki oprawom VELLOX udało się dwukrotnie zwiększyć ilość światła
i dodatkowo zmniejszyć moc elektryczną oświetlenia
o połowę.

IMG_0599.jpg

Konex

Wspólnie z klientem ustaliliśmy rozmieszczenie opraw tak, aby "nie marnować światła" na obszary, które nie potrzebują dużej jego ilości. Dzięki świetlikom i zastosowaniu naszego systemu adaptacyjnej regulacji natężenia oświetlenia uzyskaliśmy spadek zużycia energii elektrycznej aż o 85%.

IMG_1016.jpg

FAM

Modernizacja nawy kwasowej polegała na montażu nowego oświetlenia wraz z instalacją oraz wymianę tras kablowych, Zastosowanie oprawy ADARA gwarantuj bezawaryjną pracę nawet w najbardziej wymagającym środowisku.

Masz pytanie? 

Skontaktuj się z nami