Możliwości

Nasza lampa badawcza to wiele możliwości. Skonfiguruj swoją lampę tak by odpowiadała Twoim potrzebom. Wystarczy, że wiesz jakie spektrum Cie interesuje. 

#1

Jakiego spektrum światła potrzebujesz do swoich badań?

widmo swiatla bialego.png

#2

Wybierz diody LED do lampy badawczej tak żeby uzyskać satysfakcjonujący Cię efekt.

W naszym konfiguratorze możesz wybrać 9 kolorów diod LED, które stworzą pożądane spektrum do Twoich badań.

#3

Skonfiguruj 9 kanałowy, sterowalny panel do Twojej lampy.

Jeśli wybrałeś już diody LED jakie Twoim zdaniem sprawdzą się w Twoich badaniach, skonfiguruj swój 9 kanałowy sterowalny panel LEDowy. Dzięki 9 niezależnym kanałom, możesz dowolnie włączać, wyłączać i sterować mocą poszczególnych barw światła.

wybor led.PNG
panel led.PNG

#4

Wraz z lampą badawczą dopasowaną pod Twoje potrzeby, otrzymasz dostęp do platformy sterującej by móc dowolnie modyfikować moc światła.

Wystarczy komputer lub telefon by móc sterować oddzielnymi kanałami. W szybki i prosty sposób zmienisz moc i barwę świecenia lampy.

#5

Jeśli Twoje badania będą potrzebowały jednak innego panelu, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Przygotujemy i wyślemy nowy, wymienny panel.

Wiemy, że badania polegają na testowaniu, dlatego nasze lampy posiadają wymienne panele, dzięki którym w łatwy sposób będziesz w stanie sam zmienić światło do Twoich badań. Nie musisz wcale płacić za nową lampę, wystarczy, że zapłacisz za swoje nowe LEDy.

Zadzwoń:
+48 607 940 694
Lub napisz:

Chciałbyś skonfigurować własną lampę badawczą?

Skontaktuj się z nami